Hamstri päev

  Ühel päeval, kui mul raha enam-vähem otsas oli, ent filmivaatamise isu suur, suutsin Konsumist taaskord odava 25 kroonise käkerdise osta. Teinekord on mõni käkerdis isegi omal viisil vaadatav.

Kolm sõpra ärkavad hommikul üles mäletamata eelmise päeva sündmusi… Või oli neid päevi rohkem? Enda suureks üllatuseks leiavad nad laua alt miljon dollarit ja sellega veel üllatused ei lõppe! Pea vajab parandamist ja ratas on uuesti pöörlema lükatud…

Lootsin sellest filmist muhedat vene komöödiat, nagu seda on ” Vene jahi eripära” jms. aga pidin pettuma. Üldiselt on vene filmid head, ent see oli küll nüüd mööda. Naerda ma otseselt ei saanudki. Muigele võttis küll. Näiteks käpardist palgamõrvar.

DVD helindus oli kohutav, kord vajenev siis jälle vaiksemaks muutuv. Nii kehva heliga DVD-d polegi ma veel ostnud. On küll olnud pildi defektiga ja ka selliseid DVD-sid, mis lihtsalt tööle ei hakka, kuid kehva heliga…hm, usun, et see pole filmi süü, vaid ikka plaadile helinduse käkk.

Miskipärast tundus mulle ka, et film kippus venima. Kuidagi ei saadud seda õiget hoogu sisse. Oli stseen, hakkas nagu juba midagi tulema, ja siis vajus kõik ära ning järsult hüpatigi juba järgmisse hetkesse. Filmi lõpu pool see kõik muidugi natuke paranes, aga üldmulje jäi siiski kehvapoolne.

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommentaare veel pole.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s