Sõelapõhjaks

 Oeh, lükkasin plaadi masinasse kell pool üks öösel, olles ära joonud arvestatava koguse õlut ja ära söönud suurel hulgal grill-liha. Nii, algus oli huvitav, mees istub pingil ning järab porgandit. Porgandid on päriselt ka head, mina söön neid ka. Seepärast tundsin hingesugulust C. Oweniga. Edasi läks film igalt minutilt jaburamaks ja pöörasemaks.

Puhas fun, ainult täristavad ja kõmmutavad, kaasa mõtlema ei pea. Relvade salved on lõputud, kuigi nad vist korra lausa loevad oma laske, aga pärast unustavad selle ära ning teevad kuuelasulisest ikkagi oma kakskümmend ja enam lasku. Aga see polegi ju oluline. Peamine, et kuulid vihiseks ja tegelased kildu rebiks.

Noh, muidugi, päriselus oleks peategelane lõputu arv kordi surma saanud, olgu ta või Inglismaa salaagent kasvõi nelja nulliga. Aga selles filmis lendasid kuulid temast lihtsalt mööda, pole vahet, kas need lasti välja mõnest Beretast või Usist (vabandage kirjapilti, mu klaviatuuri tset-täht ei tööta). Ja see imik, see vastsündinu, oleks pidanud ka juba karusselli-stseenis taevaväravatele armu paluma minema.

Igasugused eriefektid olid kehvakesed. Polnud usutavad, jäid pildist väljapoole. Filmi sisu oli puudulik (kuid see polnudki ju selle filmi puhul eesmärk), näitlejatöö ei nõudnud erilist pingutust, isegi Vändra Aveli oleks Monica Bellucci esitatud rolli välja vedanud.

Muusika oli küll tasemel, see saatis igat filmi märulikohta ehk siis tervet filmi algusest lõpuni. Selline kaasakiskuv muusika, viimati sai sellist kuulata filmis “Blade”.

Kuid filmi 83 minutit läksid pööraselt kiirelt. Ei saanud arugi, kui film juba läbi oli. Kuhugi minu sisse jäi soov veel pöörast märulit näha.

Kokkuvõtteks – kui oled äa joonud arvestatava koguse õlut, und pole, kuid sul on igav; kui sa pole seda filmi veel näinud, tegelikult, isegi kui oled näinud, võid seda filmi uuesti vaadata. Lahe meelelahutus, aga mitte midagi muud.

Mul on kahju!

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommentaare veel pole.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s