Hitman

 Hitman on samanimelise videomängu järgi vändatud film salajasest palgamõrvariks, keda kutsutakse vaid agent 47-eks. Kui talle antud ülesanne osutub lõksuks, mille tulemusel Vene salateenistus ning Interpol talle ajujahti pidama hakkab, tuleb tal välja uurida, kes seadis lõksu ning milleks. Ilma vahendeid valimata.

Film kannab endas videomängu hõngu päris hästi edasi. Võibolla härisi pisut see, et peategelane, agent 47, lobiseb liigselt. See mõjus isegi natukene šokeerivalt, kui juba esimestel miutitel ta jutukaks osutus. Mängus on tegu ikkagi üdini sünge tegelasega, kes väga harva midagi ütleb. Aga ilma tekstita oleks film ehk liia igav tulnud.

Veel üks võrdlus – minu arust on videomängus ringi kepsutav agent 47 vanem, kui ta filmis oli. Tunduvalt vanem. Ütleks isegi sinna 40 aasta kanti. Ma ei tea, kas filmitegijatele on seda ka ette heidetud. Kui on siis kindlasti öeldi vastuseks, et filmi tegevus toimub enne mänguseeria tegevust.

Filmi parim ja toredam koht oli stseen, kus Agent 47 hotellist rõdu kaudu põgeneb, mingi köie külge kõlkuma jääb ning paar korrust allpool ühe rõdu aknast sisse sajab. Toas istuvad kaks poisikest, kes ehmunult meest vaatavad. Mis on selles stseenis toredat ja miks ta parim on? Aga seepärast, et need poisikesed mängivad videomängu samal ajal ja mis muud on mänguks kui “Hitman”. Mänguvõõrad inimesed seda kindlasti ei taibanud.

Muidu oli film päris hea. Pole viriseda midagi. Kusagil keegi kurtis kunagi, et fimis on liiga palju alasti keha näidatud. Tegu võis olla kas lapsevanemaga või vinnilise teismelisega, kes alasti naise ihu nähes näost punaseks läheb. Seda polnud üldse palju näidatud, lugesin kokku vist kolmes stseenis. Ja tolle näitleja, Olga Kurilenko keha on ju ilus vaadata.

Tegelikult võinuks naisosa olemata olla. Midagi suurt ta ju ei otsustanud. Ainult oma rindasid välgutas. Ning nägi ekraanil lihtsalt kena välja. Saan aru, too naistegelane tõi välja Agent 47-e inimliku poole (videomängus poleks sellist jama lubatud, 47 oleks lihtsalt kuuli talle pähe istutanud), aga ausalt, oleks rohkem meeldinud, kui Agent 47 oleks jäänud külmavereliseks mõrvariks, sest seda ta ju on.

Loodetavasti ei plaani ükski Hollywoodi filmistuudio sellele järge teha, kuna see film on üksinda täpselt nii hea kui ta on ning järg võib sellegi resümee hävitada.

Advertisements

1 kommentaar

  1. […] “kust saada hitman subtiitreid”. Krt, selleks tuleb minna poodi ja osta “Hitman” DVD, mitte varastada netist filme. Miks inimesed sellest aru ei saa? Kas teil oleks hea olla kui te […]


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s