Reign of Fire

Aasta 2020. Julmad tuldpurskavad draakonid on Maa oma võimule allutanud. Vähesed Londoni elanikud elutsevad maa all ning üritavad tagajärjetult võidelda üha näljasemaks muutuvate elukatega. Draakoniküttide saabumine toob neile veel natuke lootust.

Nägin seda filmi päev enne sõjaväkke minekut, seepärast vast ongi see film nii hästi meeles. Kui esimesel korral ei arvanud ma sellest filmist suurt midagi siis täna vaadates tundus kuidagi parem olevat. Matthew McConaughey, Christian Bale, Gerard Butler – ligi seitse aastat tagasi ei öelnud need nimed mulle midagi, täna aga vaatasin huviga habetunud McConaugheyd ja… Kui filmi esimest korda nägin mõtlesin, et kes kurat see kiilakas jõmm on.

Film erilist pinget ei tekitanud, lihtsalt istusin ja vaatasin tuima näoga ära. Polnud mingeid raskusi vahepeal pausile panna, et käia köögi ära või wc-s. Kui ma oleks filmi vaadanud horisontaal asendis oleksin tõenäoliselt magama jäänud.

Noh, film oli nagu ta oli. Kõik näitlejad kehastasid karakterit, kellena me pole neid harjunud nägema. Näiteks McConaughey on ju alati olnud mõnes romantilises komöödias või seiklusfilmis, nüüd mängib aga jõhkrad sõjaväelast, kes harjunud kamandama. Butler jälle on kuidagi liiga naljakas ja rõõmus.

Lihtne ja tavaline popcorni film. Mina vaatasin ilma plaksumaisita, mina sõin praetud pelmeene!

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommentaare veel pole.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s