Reign of Fire

Aasta 2020. Julmad tuldpurskavad draakonid on Maa oma võimule allutanud. Vähesed Londoni elanikud elutsevad maa all ning üritavad tagajärjetult võidelda üha näljasemaks muutuvate elukatega. Draakoniküttide saabumine toob neile veel natuke lootust.

Nägin seda filmi päev enne sõjaväkke minekut, seepärast vast ongi see film nii hästi meeles. Kui esimesel korral ei arvanud ma sellest filmist suurt midagi siis täna vaadates tundus kuidagi parem olevat. Matthew McConaughey, Christian Bale, Gerard Butler – ligi seitse aastat tagasi ei öelnud need nimed mulle midagi, täna aga vaatasin huviga habetunud McConaugheyd ja… Kui filmi esimest korda nägin mõtlesin, et kes kurat see kiilakas jõmm on.

Film erilist pinget ei tekitanud, lihtsalt istusin ja vaatasin tuima näoga ära. Polnud mingeid raskusi vahepeal pausile panna, et käia köögi ära või wc-s. Kui ma oleks filmi vaadanud horisontaal asendis oleksin tõenäoliselt magama jäänud.

Noh, film oli nagu ta oli. Kõik näitlejad kehastasid karakterit, kellena me pole neid harjunud nägema. Näiteks McConaughey on ju alati olnud mõnes romantilises komöödias või seiklusfilmis, nüüd mängib aga jõhkrad sõjaväelast, kes harjunud kamandama. Butler jälle on kuidagi liiga naljakas ja rõõmus.

Lihtne ja tavaline popcorni film. Mina vaatasin ilma plaksumaisita, mina sõin praetud pelmeene!

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommentaare veel pole.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s