Alone In The Dark

  Edward Carnby on endine eriteenistuse agent, kes teenib nüüd leiba paranormaalsete juhtumite uurijana. Ta satub uurima vanu reliikviaid, mis vana pärimuse kohaselt on võimelised ühendama valguse ja pimeduse maailmu, ning jõuab hirmsa tõdemuseni – maailm seisab hävingu äärel. Koos sõratar Aline ja endise kolleegi Richardiga asub Carnby ebavõrdsesse lahingusse koletiste väega.   Kuidas sellliseid filme nimetatakse? Nad pole õudusfilmid, kuid mingi element neist siiski on – hirmsad koletised, iidsed needused. Samas on sellised filmid naeruväärselt magedad, omamata mingisugustki sügavamat lugu. On lihtsalt kollid ja siis inimesed, fucking hiirod, kes ennast ohverdavalt jooksevad surmale suhu. Shlasherid need ka ei ole. Sest puudub üldine veristamine ühe ainsa tegelase poolt.

 See film on just selline meelelahutuslik jama. Ostsin selle küll ainult seepärast, et meenusid hirmunäärmeid kõditavad tunnid samanimelise videomängu seltsis. Aga film on ikka kohutavalt mööda. Need kollid on küll hästi tehtud, kuid kõik muu on täiesti keskpärane – näitlejatööd (hoolimata tuntud nimedest), story. Lisaks andis väga kehva maigu ääremiselt kehv helindus selle DVD puhul. Nimelt, taustaheli on inimeste lobast üle. Seega jäi lugeda ainult subtiitreid ning uskuda, et tegelased täpselt nii ka ütlesid.

Veel lisaks, et kui ma filmi vaatama hakkasin, arvasin, et pole seda kunagi näinud, kuid peale esimest kümmet minutit hakkasid teatud stseenid meenuma ning õige pea tuli ka teadmine, et ma ikka olen seda näinud. Vot selline film siis.

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommentaare veel pole.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s