Grand Theft Parsons

 Need igasugu odavmüügid on ikka jube lahedad asjad. Esiteks: sa ei või kunagi teada, kui hea või halva filmi sa ostad (mina näiteks hoian pöialt, et ma saan tõsiselt haige filmi). Teiseks: kui ma olen peaaegu kogu oma palga õllele, veinile, viskile või mõnele muule vägijoogile juba ära kulutanud, aga odavmüügi filmiriiulist ei saa kuidagi mööda minna, siis üks 25 kroonine film on teretulnud.

Gram Parsons oli oma ajastu suur muusik, kes suri ootamatult 1973 aastal, mil kuulsus oli käeulatuses. Kohe kui Grami parim sõber Phil uudist kuuleb, asub ta tööle, et täita ammune lubadus – tuhastada oma sõber kõrbes. Õige pea aga hakkavad plaani ohustama kõiksugu takistused… Phil peab koos nupust nikastanud hipiga võimude nina alt laiba varastama ning politsei, Grami isa ja Grami rahaahne ekssõbratari käest pääsema. Algab ennenägematu roadtrip….

Okei siis.

Film algas veinalt. Knoxville üritas olla dramaatiliselt naljakas, aga tal ei tule see näitlemine kohe mitte välja. Sama jutt käib Christina Applegate kohta, kes püüdis jätta hüsteerilise ekssõbrantsi muljet. Pigem jättis ta mõttetult tõbleva bitchi mulje.

Nalja ka suurt ei saanud. Ok, muigama võttis see kollane ja lilledega surnuauto ja stseen maanteel politsei ja uljaste laibavarastega. Aga rohkem ma ei naernud. Ausalt.

Film läkski kusagilt keskelt hirmus magedaks. Oli alguses uimane, keskel natuke erksam ja lõpp üritati nagu kiirelt kaelast ära saada. Konxville siin Jackassi nalju ei tee (jumal tänatud!), Applegate mängib endiselt idiootliku blondi.

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommentaare veel pole.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s