Mägedel on silmad 2

 Kusagil Nevada kõrbes asub uurimisjaam, kust kaovad sealsed töötajad. Jaamale kõige lähemal asuvad noored õppustel viibivad sõdurid saadetakse asja uurima. See, mille nad leiavad, jääb neile viimaseks avastuseks üldse.

Ok, pean alustama sellega, et kui idiootlikud saavad inimesed olla? Ma ei usu ealeski, et kui juba tapmiseks ja verevalamiseks on läinud siis iga piuksu ja hääle peale minnaks kohe uurima, mis värk on. Selle filmi puhul ajaski see kohe hirmsasti vihale. Nagu tropi kari. Või oli see selles filmis taotuslik, sest imestas ju üks karaktergi, et miks nad kohe iga hääle peale uurima hakkavad. Aga ega keegi ei kuulanudki teda (tegemis naisterahvaga) ning kohe peale seda sai jälle paar sõdurit surma.

Kõige lahedam värd selles filmis

Kõige lahedam värd selles filmis

Tegu oli verise versiooniga. Ma ei tea, ma kinos ei käinud, ja seepärast ei oska ka öelda, kui verisem see DVD-versioon kino omast oli, kuid verd ja soolikaid oli ikka päris palju. Ega sel viga polnud. Kuid miskipärast mäletan, et esimese osa verisem DVD-versioon oli ikka kordades verisem.

"Sinust saab minu laste ema!"

Sinust saab minu laste ema

Filmi soojätkamise teema oli sünge. Kui esimeses osas need mutandid lihtsalt killisid ja tundsid sellest mõnu siis nüüd oli ka eesmärk olemas. Mehed löödi mättasse, naised võeti kinni, vägistati ja seoti siis üheksaks kuuks voodi külge. See alguse stseen, kus naise üsast roomab välja pisikene värd, ja sureb siis, on filmi üks parimaid stseene.

Nii, et siis tavaline verevalmisfilm. Ei olnud õudne. Verine oli. Hirmutavaid filme tehakse kahjuks viimasel ajal kaunis vähe.

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommentaare veel pole.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s