Surmaralli

deathrace-poster1Jensen Ames on korralik pereisa, endine rallisõitja, kes kaotab majanduslanguse tõttu töökoha. Juba sama päeva õhtuks lavastatakse ta süüdi oma enda naise tapmises ning mehele määratakse eluaegne vanglakaristus. Kuid kõik pole nii kuis näib – Ames peab hakkama Frankensteiniks, kurikuulsaks maskiga kihutajaks, kelle pärast kõik vaatasid reality sarja “Surmaralli”, mida vangla korraldas, kuid kes kuus kuud varem ühe võidusõidu käigus hukkus. Võitja ei saa ainult au ja kuulsust, vaid ka vabaduse.

 

Filmi idee oli mulle algusest peale täiesti selge ning arusaadav. Sõbrad-tuttavad rääkisid erinevat juttu – ühtedele meeldis, teistele aga mitte. Oma peas kõrvutasin mina seda filmi videomänguga “Twistet metal” (olid ajad). Ja nüüd õnnestus mul seda filmi ka näha ning ma ei pidanudki pettuma.112_0808_09zpaul_ws_andersondeath_race_mustang_explosion

Jason Statham näitles täpselt nii nagu ta näitlema pidi ning mida rahvas temalt ootab. Efektid olid head, ei nurise. Ainus asi, mis välja ei vedanud oli lugu. See oli nii hõre, auklik ja läbinähtav, et oleks piisanud ainult esimesest kahekümnest minutist ja rohkem polnudki lool nagu mõtet. Isegi lõpp oli siis juba teada. Aga trikid olid head. Mind pani toolilt lausa üles hüppama stseen, kus suur rekka, mis kõiki osavõtjaid hävitas, osavalt ära lõpetati. Ma vaatasin seda kohta kolm korda järjest.

 

deathrace Aga ega rohkemat see film ei olnudki. Lihtsalt üks lahe meelelahutus, mis kohe kindlasti pandakse ka videomängu formaati (kui seda juba tehtud pole).

Suured kuulipildujad, plahvatused, kihutavad autod ning Jason Statham – kui kõik need neli märksõna sind kihevile ajasid no siis vaata ära.

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommentaare veel pole.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s