Ämblikuvõrgus

spiders-web1Käputäis mõttetuid ameeriklasi on tulnud matkama India otsatutesse džunglitesse. Kui ühte matkalist hammustab aga mürgine ämblik otsustatakse ta kiirelt viia lähedal asuva hõimu külla, kus kuulujuttude järg pidavat elama kuulus arst. Kuid näib, et seal on midagi palju kohutavamat.

 

Eile õhtul istusime siis sõpradega teleri ette, et vaadata TV6-est filmi, mille reklaami paar tundi tagasi raadiost olime kuulnud. Film hakkas ja me pettusime filmis selle esimestest kaadritest alates. Või noh, mis seal pettuda oli – me arvasime kohe, et see on täielik saast ja nautisime seda saasta nii palju kui võimalik oli.spidersweb3

Kõiksugu kommentaarid näitlejatöö ja eriefektide aadressil olid pidavad. Minul tekkis isegi uni peale lõpu poole. Nii kehva filmi polnud ma ammu vaadanud.

Tegelikult lootsin mina isiklikult näha mõnda üleelusuurust ämbliku või midagi sellist, oli aga hästi palju ämblike, arvutiga tehtud ämblike. Igavaid ning võltsi väljanägemisega ämblike.

Igal juhul oli tegemist täieliku jampsiga ning oleks ma seda üksi vaadanud oleksin magama jäänud või kanalit vahetanud. Teist korda ma seda filmi ei vaataks. Isegi Lance Henrikseni osatäitmine ei muuda mu otsust.spidersweb

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommentaare veel pole.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s