Õuduste planeet

planet_terror_d

Pärast ohtlike kemikaalide vallapääsemist kohalikus sõjaväebaasis nakatub suurem osa väikelinnast, muutudes lagunevateks elavateks surnuteks, keda iseloomustab tohutu agressiivsus. Nüüd peavad oma jala kaotanud endine strippar Cherry ning tema kallim Wray  astuma vastu tervele zombide armeele. Seejuures on hindamatuks abivahendiks suurekaliibriline automaat, mis on ühtlasi Cherryle proteesiks!

Filmi näitas möödunud neljapäeva öösel vastu reedet Kanal 2. Hilja öösel. Tööinimese jaoks hilja. Kuid mina magasin vahepeal tubli kolm tundi, tõusin siis üles, tegin omale plaksumaisi ja otsisin külmikust välja karastusjoogi.

Film hakkas väga laheda ja vaimuka võltstreileriga filmile “Matchete”. See oli kohe nii lahedalt halb treiler, et tekkis soov ka filmi vaadata, kui selline olemas oleks.

Ja siis hakkas film. Huvitaval kombel olen ma selle filmi puhul DVD-reliisi endast mööda lasknud, maha maganud. Sama lugu oli ka “Surmakindlaga”. Nüüdseks on muidugi Kanal 2 mõlemat filmi näidanud, “Surmakindlat” isegi kahel korral, kui ma ei eksi.

“Õuduste planeet” oli saats. Kõige parem saast, mida ma üldse vist näinud olen. Ja see oli Rodrigueze puhul kindalsti taotuslik. Need kulunud väljendid ja magedad naljad, mille puhul vaid matslik ameeriklane kinosaalis naerda lagistab. Pea olematu lugu, mida on keerulisemaks aetud mingite salapäraste tegelastega, kelle minuvikust me ikkagi midagi teada ei saa.

Kohe läheb hirmsaks veresaunaks

Mehhiko parim bänd on valmis lavale minema...

Kraabitud-kriibitud pilt, mis jättis mulje, nagu oleks see film lebanud kusagil vanas laohoones tolmunud riiulil ning on ajahamba poolt puretud. Kõik need kokku tegid filmist väga kehva filmi, kuid kuna neid kõike oli korraga nii palju ja meisterlikult tehtud, oli see pagana hea film. Filmi vaadates meenusid iidvanad David Carradine filmid, mida iidsetel aegadel Pro 7 ja RTL igal nädalal näitasid.planet-terror-insert-caption-400

Siis veel oli liialdatud verega. Iga pisemgi relv, ka kõige väiksema kaliibriga püssike, suutis zombidele tekitada kohutavaid purustusi. Jäsemed lendasid, verd pritsis. Seegi mõjus tegelikult efektsena, kuna terve film oli üle pingutatud.

Tegu siis äärmiselt laheda, ülepingutatud filmiga, mida vaadates ei tohiks igav hakata. Sobib väga hästi meessoost isikute ühisele filmiõhtule.planet-terror-4

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommentaare veel pole.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s