Tulevased filmid

Aegajalt trehvan ma huvitavale filmilehele ning jälgin uusimaid filmireilereid ja filmiuudiseid. Kuigi need viimased kipuvad seal tihtipeale väga vanad olema, sest isegi meie “Elu 24” jagab värskemaid filmi-teemalisi teateid. Igatahes leidsin sealt mõned huvipakkuvad treilerid.

Näiteks film “2012”. Kuna üleval oli vaid nn. isutekitaja ei oskagi ma selle tüki kohta midagi muud öelda, et tegu tõenäoliselt järjekordse maailmalõpu filmiga. “Isutekitaja” leiad siit .

Siis film “Dragonball Evolution”. Mina pole sellenimelist videomängu mänginud ega ka vaadanud selleteemalist joonisfilmi. Tegelikult pole ma kunagi selle teemaga kokku puutunud, kuid treiler tõotas ehtsat popkorni-filmi, mida kodustes tingimustes DVD-lt pimedal sügisõhtul hea vaadata oleks. Treiler on siin .

Väga huvi pakkus mulle aga film nimega “Mutant Chronicles”, mis räägib tulevikust planeedil Maa, kus käib hirmus sõda kolme suure korporatsiooni vahel. Kui sõjategevuse käigus avatakse kogemata salajane portaal verejanuliste mutantide maailma, ühendavad korporatsioonid oma jõud, et suurele mutantide armeele vastu hakata. Filmi kodukas (ja treiler ka) asub siin .

Ja siis muidugi “Inglourious Basterds.” Film Tarantinolt. Rohkem nagu polekski vaja öelda. Vaid seda, et tegevus toimub Teise Ilmasõja ajal. Treiler on see .

Ning viimaseks hakkas silma animafilm “Planet 51.” See on lugu kaugest ja võõrast planeedist nimega 51, kus elav tulnukate rass elab idüllilises rahus. Kuni selle ajani, kus planeedile satub NASA astronaut Chuck, kes pöörab nende elu pea peale. Filmi lustakas treiler on siin .

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommentaare veel pole.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s