Tulevased filmid

Aegajalt trehvan ma huvitavale filmilehele ning jälgin uusimaid filmireilereid ja filmiuudiseid. Kuigi need viimased kipuvad seal tihtipeale väga vanad olema, sest isegi meie “Elu 24” jagab värskemaid filmi-teemalisi teateid. Igatahes leidsin sealt mõned huvipakkuvad treilerid.

Näiteks film “2012”. Kuna üleval oli vaid nn. isutekitaja ei oskagi ma selle tüki kohta midagi muud öelda, et tegu tõenäoliselt järjekordse maailmalõpu filmiga. “Isutekitaja” leiad siit .

Siis film “Dragonball Evolution”. Mina pole sellenimelist videomängu mänginud ega ka vaadanud selleteemalist joonisfilmi. Tegelikult pole ma kunagi selle teemaga kokku puutunud, kuid treiler tõotas ehtsat popkorni-filmi, mida kodustes tingimustes DVD-lt pimedal sügisõhtul hea vaadata oleks. Treiler on siin .

Väga huvi pakkus mulle aga film nimega “Mutant Chronicles”, mis räägib tulevikust planeedil Maa, kus käib hirmus sõda kolme suure korporatsiooni vahel. Kui sõjategevuse käigus avatakse kogemata salajane portaal verejanuliste mutantide maailma, ühendavad korporatsioonid oma jõud, et suurele mutantide armeele vastu hakata. Filmi kodukas (ja treiler ka) asub siin .

Ja siis muidugi “Inglourious Basterds.” Film Tarantinolt. Rohkem nagu polekski vaja öelda. Vaid seda, et tegevus toimub Teise Ilmasõja ajal. Treiler on see .

Ning viimaseks hakkas silma animafilm “Planet 51.” See on lugu kaugest ja võõrast planeedist nimega 51, kus elav tulnukate rass elab idüllilises rahus. Kuni selle ajani, kus planeedile satub NASA astronaut Chuck, kes pöörab nende elu pea peale. Filmi lustakas treiler on siin .

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommentaare veel pole.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s