28 nädalat hiljem

28_weeks_laterJärg õuduspõnevikule “28 päeva hiljem.” Usa armee kuulutab, et sõda ohtliku nakkuse vastu on võidetud ja laastatud riigi ülesehitustööd võivad alata. Kuid karantiinitsooniks olnud Londoni taasasustamisel pääseb linna ka üks nakkusekandja ning uuesti vallanduvad häving ja kaos.

Tean, et olen kunagi vaadanud selle filmi esimest osa. Aga ma ei mäleta sellest filmist suurt midagi. Vist ainult mingeid kiiresti vudivaid inimesi, kes peaksid olema zombid aga nagu ei ole ka.

Selle filmi leidsin Rimist kõigest 65 Eesti raha eest. Kuna polnud seda filmi varem näinud, asetasin toote ostukorvi.

Vaatasin ära ja kratsisin kukalt. Vot nii siis. Jälle mingid zombid, kes nagu pole ka zombid. Muidugi on põnev ja lausa närvekõditav teadmine, et zombid jooksevad. Ja kiiresti jooksevad. Ja jookse sa palju tahad, nad ei jäe sinust sammugi maha.436629469_0874bf241b

Filmi põnevaim koht oligi algus, kus zombid maamajakesse tungisid ja kõigile kallale läksid. Muidugi olid kõik elus inimesed selles majas piisavalt lollid, et paigale jääda ja lihtsalt haliseda või nutta taga just äsja nahka pistetud kallimat. Ainult üks mees oli tragi. Peksis raudkangiga kõiki, kes majja sisse ronisid. Kuni pillas selle maha. Ja kui olukord hulluks läks ei kõhelnud hetkekski, vaid sulges ukse ja jättis oma naise majja surema. Ei nutnud ega halanud – ja pääseski eluga.

Edasi läks film rahulikus tempos ning täiesti loogilisi võtteid kasutades. Peatselt oli võimalik arvata, mis juhtub viimase poole tunni jooksul. Siin kohal ütlekski ära, et need 96 minutit, mis filmi kestvuseks olid, läksid kiirelt. Lups! ja oligi film läbi.425_28weeks_later_042007

Ja nüüd ei oskakgi öelda, kas tegu oli parema filmiga kui esimene osa. Ma lihtsalt ei mäleta esimest osa. Ja sama saatus ootab kindlasti ka seda filmi. Paarkümmend filmi hiljem ei oska ma selle sisu kohta suurt midagi öelda.

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommentaare veel pole.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s